دوازدهمین نمایشگاه بین المللی

همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت


با شرکت در نظر سنجی ما را در بهبود کیفیت یاری نمایید

همایش بین المللی موتور درونسوز با اسپانسری شرکت پارس نیکان همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت برپایی همایش بین المللی موتورهای درونسوز، بدلیل تقاضای روز افزون استفاده از وسایل نقلیه، منابع محدود سوخت های ... ادامه مطلب
5 1 5 5
0 / 5

Your page rank:

نمایشگاه بین المللی موتور تهران

همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت

برپایی همایش بین المللی موتورهای درونسوز، بدلیل تقاضای روز افزون استفاده از وسایل نقلیه، منابع محدود سوخت های فسیلی و انتشار آلاینده های ناشی از مصرف این سوخت ها موجب شده تا تلاش های گسترده ای برای ارتقاء موتور های درونسوز در این همایش صورت پذیرد. ارتقا و بهبود در این عرصه جز به استعانت فناوری های پیشرفته که نتایج فرجام تحقیقات فراوان متخصصان این حوزه است، میسر نخواهد بود.

در سرتاسر دانشگاه های کشور با هدف تحقیق در موتورهای درونسوز گروه هایی تشکیل شده که از پژوهش ها در جهت بکارگیری دانش های کسب شده استفاده می شود. 

همایش های بین المللی موتورهای درونسوز از سال 1378 توسط شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) به طور مداوم و هر دو سال برگزار شد. تا امسال که شاهد برگزاری دوازدهمین همایش بین المللی خواهیم بود.

برپایی همایش

همایش بین المللی موتور (Internal Combustion Engine) توسط انجمن علمی موتور ایران با همکاری مراکز علمی، تحقیقاتی، دانشگاهی و صنایع موتور سازی داخلی و خارجی هر دوسال برگزار می شود. همچنین شرکت های موتور خودرو خارجی و داخلی با آخرین دستاورد های خود در این همایش شرکت می کنند.

این همایش در بخش های متنوعی همچون سخنرانی کلیدی، میزگردهای تخصصی، برپایی کارگاه های کارآموزی، جشنواره علمی و فنی، نمایشگاه های تخصصی در زمینه موتور برگزار خواهد شد.

مشاور شرکت ایپکو

شرکت پارس نیکان صنعت خودرو، از سال 1339 فعالیت خود را در حوزه قالب سازی و ماشین سازی آغاز و به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی خطوط تولید جایگاه ویژه ای در این صنعت کسب کرده است.

به رغم گذشت بیش از نیم قرن، نخستین و تنها تولید کننده این قطعه برای گروه خودرو سازی ایران خودرو و بازار یدکی می باشد. مهم ترین محصولات این شرکت می توان به تولید انواع ترموستات برای خودرو های سبک و سنگین، انواع درب های رادیاتور، منبع انبساط، درب های روغن ریز، انوع هوزینگ ها و درپوش های ترموستات، انواع فشنگی و سنسور دما و همچنین سایر قطعات مورد نیاز سیستم خنک کاری اشاره کرد.

از جمله افتخارات می توان به مشاور طراحی ترموستات به سفارش مرکز تحقیقات ایران خودرو (ایپکو) اشاره کرد. علاوه بر این شرکت پارس نیکان، اسپانسر شرکت ایپکو در دوازدهمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت می باشد.

شرکت پارس نیکان صنعت خودرو

زمان برگزاری

همایش موتورهای درونسوز مورخ 27 اردیبهشت 1401 لغایت 29 اردیبهشت 1401 توسط انجمن علمی موتور ایران در شهر تهران برگزار می شود.

جزئیات برگزاری همایش

حضور گسترده شرکت ها و صاحبان صنعت موتور و خودرو های داخلی و خارجی با آخرین تکنولوژی و دستاوردهای خود  هم اکنون در سالن نمایش ساپکو در حال برگزاری می باشد.

 

لازم به ذکر است، تنها بازدید کنندگان متخصص با دعوت قبلی مجاز به بازدید از این نمایشگاه هستند.

لحظه شمار همایش  موتورهای درونسوز

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *