سلام ، به سایت پارس نیکان خوش آمدید.

تهران .شهرقدس،شهرک صنعتی زاگرس،
کوچه مهرگان ، پلاک5

درباره ما - پارس نیکان

تاریخچه شرکت پارس نیکان صنعت خودرو به مدیریت مهندس رضایی

شرکت پارس نیکان صنعت خودرو از سال ۱۳۲۹ با نام “پارس تکنیک” فعالیت خود را آغار نمود.شرکت پارس نیکان ابتدا فعالیت خود را در زمینه قالبسازی ، ماشین سازی و تولید قطعات باکالیت دایکاست و فلزی آغاز نمود و همزمان با رشد و توسعه صنعت خودرو در ایران توانست سهم قابل توجهی در این حوزه داشته باشد، به طوریکه امروزه به عنوان یکی از مهمترین تأمین کنندگان قطعات خودرو در صنعت خودرو سازی کشور ، از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد .

این شرکت با تمرکز بر روی دو محصول استراتژیک خود ، در حال حاضر یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان درب رادیاتور و ترموستات می باشد که با تخصصی نمودن فعالیت های خود ، امروزه گام های مؤثری در این زمینه برداشته است .

این سازمان با تکیه بردانش ، تجربه و سابقه درخشان خود و با بهره گیری از مهندسین توانمند ، همواره سعی در ارتقاء سطح کیفی محصولات خود داشته است .

این شرکت دارای گواهینامه ISO/TS 16949 و گرید B ساپکو و سازه گستر می باشد.

اصلی ترین مشتریان این شرکت عبارتند از :

ساپکو ، ایساکو ، سازه گستر سایپا ، سایپا یدک ، گروه خودرو سازی بهمن ، مگا موتور ، رادیاتور ایران ، محور سازان ایران خودرو ، گروه عظام ، مجموعه طوس ، فرا صنعت شمال و لولا خودرو و …

بیانیه مأموریت شرکت پارس نیکان صنعت خودرو


ما شرکتی موفق، رو به رشد در زمینه تولید انواع قطعات خودرو برای کارخانجات خودروسازی و بازار قطعات یدکی می باشیم و با اطمینان بخشی به ذینفعان خود با رعایت اصول مشتری مداری، روابط نیکو و صادقانه، کیفیت محصولات و خدمات خود را تضمین می نمائیم.

مأموریت سازمان و چشم انداز