درباره ما

logo-mark-1

درباره کمپانی صنعتی ما

 

شرکت پارس نیکان صنعت خودرو از سال ۱۳۲۹ با نام “پارس تکنیک” فعالیت خود را آغار نمود. شرکت پارس نیکان ابتدا فعالیت خود را در زمینه قالب سازی، ماشین سازی و تولید قطعات باکالیت دایکاست و فلزی آغاز نمود و همزمان با رشد و توسعه صنعت خودرو در ایران توانست سهم قابل توجهی در این حوزه داشته باشد، به طوری که امروزه به عنوان یکی از مهمترین تأمین کنندگان قطعات خودرو در صنعت خودرو سازی کشور ، از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد .

این شرکت با تمرکز بر روی دو محصول استراتژیک خود، در حال حاضر یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان درب رادیاتور و ترموستات می باشد که با تخصصی نمودن فعالیت های خود ، امروزه گام های مؤثری در این زمینه برداشته است .

این سازمان با تکیه بر دانش، تجربه و سابقه درخشان خود و با بهره گیری از مهندسین توانمند، همواره سعی در ارتقاء سطح کیفی محصولات خود داشته است .

این شرکت دارای گواهینامه ISO/TS 16949 و گرید B ساپکو و سازه گستر می باشد.

اصلی ترین مشتریان این شرکت عبارتند از :

ساپکو، ایساکو، سازه گستر سایپا، سایپا یدک، گروه خودرو سازی بهمن، مگا موتور، رادیاتور ایران، محور سازان ایران خودرو، گروه عظام، مجموعه طوس، فرا صنعت شمال و لولا خودرو و …

  • ساخت و سازسیستم های حرفه ای و مدرن
  • محیطیمدیریت هدررفت
  • ماشین آلاتانتقال تجهیزات
  • خدمات الکترونیکفروشگاه های عرضه برق
logo-mark-1

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

 

ما شرکتی موفق، رو به رشد در زمینه تولید انواع قطعات خودرو برای کارخانجات خودروسازی و بازار قطعات یدکی می باشیم و با اطمینان بخشی به ذینفعان خود با رعایت اصول مشتری مداری، روابط نیکو و صادقانه، کیفیت محصولات و خدمات خود را تضمین می نمائیم.

مهندسین کارشناس

اگر قصد دارید احمق باشید، باید سخت بمانید!

ایده های صنعتی

نادیده گرفتن هشدار باعث می شود که بسیاری از عزاداری

پشتیبانی پروژه

گیاه خود را بهترین، مطمئن تر از همه بقیه

تجهیزات مدرن

زندگی به طور تصادفی شروع نشد. آن را به عنوان یک پایان نگذارید
نصب تمام خط تولید

ما می توانیم شما را در مدرن سازی تسهیلات خود، نصب و تعمیر تجهیزات خود و تعمیر و نگهداری کارخانه های عمومی و پیشگیرانه کمک نماییم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما در زمینه های مختلف نصب، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته به شما کمک می کنند.

سختی مواجهه و پوشش مقاوم در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه نمی تواند عملیات ناکارآمدی و یا خرابی برنامه ریزی نشده، XTRA گروه صنعتی خدمات فن آوری صنعتی در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فناوری های صنعتی XTRA برای سالها به بهترین وجه به بهترین وجه در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات و تعمیرات اورژانسی کمک کرده است.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

رایگان با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

logo-mark-1

ما متخصص در صنعت هستیم

69 سال تجربه

87%

ساخت و ساز

92%

تعمیر و نگهداری

79%

سیستم های تعمیرات فناوری

98%

پشتیبانی در محل

من فقط اعلامیه عمومی را در این دفتر اعلام کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشندگان سال وجود داشته باشد، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما برای شما رای میدهیم بسیار درخواست مشتری بزرگ، و شما فقط بالا و فراتر رفت!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

من می خواستم از شما و خدمه خود تشکر کنم تا بتوانم این را به سرعت تبدیل کنم. بسیار قدردانی و به همین دلیل است که من همیشه XTRA را برای نیازهایم انتخاب می کنم! خوب انجام شده و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من انتخاب می کنم از XTRA در موتور من استفاده کنم!

نیکلاس کیجشرکت صنعتی

XTRA همیشه چیزی است که ما در قیمت مناسب نیاز داریم. تام کمک خوبی است حتی زمانی که آن چیزی است که سخت است برای پیدا کردن. از دفتر تا تام و یا هر کس دیگری در پشت، همیشه لذت بردن از چیزهایی که می دانید را سفارش می دهید درست زمان است

جان آلبرتاکارخانه صنعتی