هفدهمین نمایشگاه لوازم یدکی و مجموعه های خودرو

با شرکت در نظر سنجی ما را در بهبود کیفیت یاری نمایید

برپایی هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو گذری بر نمایشگاه قطعات خودرو نمایشگاه بین المللی لوازم و مجموعه های خودرو، به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای وابسته به حوزه خودرو سازی نام ... ادامه مطلب
5 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

بنر نمایشگاه بین المللی لوازم و مجموعه های خودرو

گذری بر نمایشگاه قطعات خودرو

نمایشگاه بین المللی لوازم و مجموعه های خودرو، به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای وابسته به حوزه خودرو سازی نام برده می شود که اولین بار در سال 1385 برگذار شد. از آن سال به بعد به صورت پیوسته در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگذار شده است. امسال با مشارکت بیش از 500 شرکت داخلی و 50 شرکت خارجی در این نمایشگاه گرد هم آمده اند. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی و  ارائه توانمندی ها و جدید ترین دستاورد های  صنعت قطعات خودرو و لوازم وابسته را رغم می زند. از این رو تولید کنندگان و صنعتگران بسیاری در این نمایشگاه آغاز به کار کردند تا از آخرین دستاورد های خود رونمایی و در معرض دید بازدید کنندگان  قرار دهند.

پارس نیکان صنعت خودرو

با برگذاری نمایشگاه لوازم و مجموعه های خودرو، شرکت پارس نیکان به رغم گذشت بیش از نیم قرن سابقه در زمینه تولید قطعات سیستم خنک کاری خودرو با هدف نمایش توانمندی ها و توسعه ساخت در داخل کشور  در هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در سالن 40 و در متراژ حدود 6300 متر مربع حضور خواهد داشت.

غرفه شرکت پارس نیکان در نمایشگاه بین المللی

Previous slide
Next slide

نقشه نمایشگاه

تصویر نمایشگاه بین المللی لوازم و مجموعه های قطعات خودرو

تاریخ برگذاری

  9 الی 12 آبان 1401

  8:00 الی 15:00

محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، غرفه 40

شمارنده نمایشگاه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

این نمایشگاه به پایان رسیده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *