نمایشگاه بیت المللی قطعات خودرو

هدف از برگذاری این نمایشگاه ارائه توانمندی های شرکت ها می باشد.


با شرکت در نظر سنجی ما را در بهبود کیفیت یاری نمایید

برپایی نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو اصفهان 1401 نمایشگاه قطعات و صنایع وابسته خودرو نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان، به عنوان یکی از بزرگترین گردهمایی گروه های صنایع ... ادامه مطلب
5 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

نمایشگاه بیت المللی قطعات خودرو

نمایشگاه قطعات و صنایع وابسته خودرو

نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته ایران اصفهان، به عنوان یکی از بزرگترین گردهمایی گروه های صنایع وابسته خودرو می توان نام برد که با مساحت بالغ بر پانزده هزار متر مربع و با مشارکت بیش از 100 شرکت از اقصی نقاط کشور به مدت پنج روز برگذار خواهد شد.

در این نمایشگاه شرکت های فعال در زمینه قطعات خودرو گرد هم خواهند آمد تا جدید ترین فعالیت ها و به روز ترین پتانسیل های خود را در اختیار کارشناسان، متخصصان و علاقه مندان به این حوزه قرار دهند.

شرکت کنندگان هجدهمین نمایشگاه، در زمینه قطعات و مجموعه خودرو، قطعات الکترونیک، ماشین آلات، تجهیزات جانبی، طراحی مهندسی، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش فعالیت می کنند و محصولات، خدمات و دستاورد های خود را برای متخصصان به نمایش می گذارند.

شرکت های فعال

از جمله برند های فعال در نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو می توان به شرکت ساپکو (ایران خودرو) اشاره کرد که در راستای بهبود فضای کسب و کار صنعت خودرو و شناسایی فرصت های همکاری صنعت خودرو  در حوزه های قطعات برق و الکترونیک، قالب و ابزار، مواد و روش های تولید پیشرفته و سایر فناوری های پشتیبان در حوزه صنعت قطعه سازی خواهد پرداخت. 

از دیگر برند های فعال شرکت پارس نیکان صنعت خودرو، می باشد که با سابقه طولانی در تولید انواع قطعات سیستم خنک کاری برای شرکت های خودرو سازی و بازار لوازم یدکی افتخار دارد در جمع دیگر برند های فعال در هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان در غرفه 201 حضوری پر رنگ داشته باشد.

هدف برگذاری نمایشگاه

گرد هم آوردن فعالان صنعت خودرو اعم از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، خریداران و مصرف کنندگان در یک زمان و مکان باتوجه به ظرفیت های تولید داخل و موقعیت صنعتی اصفهان با هدف ایجاد بستری مناسب برای تبادل تجربیات میان مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان و ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آن ها به بازار های گسترده تر هدفگذاری شده است.

 

 

 

 

تقویم
تقویم
نقشه
زمان

26 خرداد ماه 1401

30 خرداد ماه 1401

محل برگذاری : اصفهان

10 الی 18

این نمایشگاه به اتمام رسیده

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

این نمایشگاه به صورت تخصصی و ویژه متخصصان برگذار و از علاقه مندان دعوت می گردد تا از غرفه ی 201 شرکت پارس نیکان صنعت خودرو در هجدهمین نمایشگاه قطعات و صنایع خودرو در اصفهان دیدن فرمایید.

اخبار مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *