شرکت رنا از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان

شرکت رنا از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان


با شرکت در نظر سنجی ما را در بهبود کیفیت یاری نمایید

0 / 5

Your page rank:

شرکت رنا از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان

شرکت رنا در سال 1336 و با سرمایه اولیه ده میلیون ریال به مدت نامحدود شروع بکار کرد. فعالیت اصلی شرکت در ابتدا ورود کامیون و ماشین آلات کشاورزی بوده است. بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، شرکت رنا تحت پوشش وزارت صنایع سنگین قرار گرفت اما در سال 1362 با توجه به زمينه فعالیت شرکت، به وزارت بازرگانی به صورت وکالتی واگذار گردید. در سال 1370 بنا به توافق دو وزارتخانه ، شرکت رنا برای دومین بار تحت پوشش وزارت صنایع و معادن ایران قرار گرفت.
فعالیت شرکت بنا بر اصلاحیه صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در مورخ 22/8/1373 به ورود کامیون ولوو، وانت نیسان و هر نوع خودروی سبک و سنگین دیگر، ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و واردات و فروش لوازم یدکی و همچنین سرمایه گذاری در زمینه ساخت، تهیه و توزیع قطعات در داخل کشور مبدل گردید. نام شرکت از سال 76 از شركت رنا به شرکت خدمات فنی رنا تغییر یافت و در سال 1379 به موجب قرارداد شماره 3106/79 سهام آن به صورت 100% از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به شرکت سایپا دیزل واگذار گردید.

هدف شرکت سایپا دیزل از خرید شرکت خدمات فنی رنا ارائه خدمات پس از فروش به محصولات تولیدی آن شركت بود. در حال حاضر شرکت خدمات فنی رنا با همين رسالت در زمینه ارائه خدمات تعميراتي و تامين قطعات يدكي براي خودروهاي تولیدي شركت سایپا دیزل در دوران گارانتی و وارانتی فعالیت دارد. در اين راستا شركت خدمات فني رنا از طريق شبكه سازي براي پشتيباني مشتريان در كليه نقاط كشور نمايندگي هاي مجاز را ايجاد نموده است و تعميرگاه مركزي خود را جهت الگوسازي خدمات ويژه به مشتريان ايجاد و تجهيز نموده است. همچنين اين شركت عهدهدار مسئوليت تهيه و توزيع كليه قطعات يدكي موردنياز در دوران گارانتي و وارانتي براي محصولات شركت سايپاديزل ميباشد.
شرکت خدمات فني رنا با شرکتهاي سایپادیزل، ولوو از كشور سوئد ، رنو از كشور فرانسه، دانگ فنگ و يوتانگ از كشور چين ارتباط داشته و بعنوان شریک تجاری در داخل ایران با آنها همکاری میکند. مشتريان اين شركت كليه صاحبان حقيقي و حقوقي خودروهاي توليدي شركت سايپاديزل متقاضي كه تامين قطعه و يا دريافت خدمات تعميراتي مراجعه مي باشند. 

شرکت خدمات فني رنا برای آنکه بتواند بر اساس راهبرد ها و راهکارهای تعريف شده خود حرکت کند و درک کاملی از نقاط قوت فعلی و یا نواحی قابل بهبود خود داشته باشد، با استفاده از مدلهاي مديريت كيفيت، استاندارد ISO و ساير استانداردهاي موردنياز ارائه كيفي خدمات در راه شناخت و تشريح مسير سازمان در جهت تعالي حركت مينمايد. لذا شركت رنا در سال 1385 موفق به اخذ استاندارد مديريت كيفيت ISO9001:2004  و در سال 1388 اقدام به ابقا اين گواهينامه با ورژن 2008 از شركت توف نورد ايران نمود.

شرکت رنا از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان

همچنين در سال 1386 در راستاي حفظ محيط زيست و اهميت رعايت الزامات قانوني محيط زيست، موفق به اخذ استاندارد مديريت كيفيت ISO14000 از شركت توف نورد ايران گرديد. بمنظور ارتقاء و توسعه منابع انساني و مهارتهاي پرسنلي، استاندار آموزشي ISO10015 را در سال 1389 و در راستاي بهبود فرايند رسيدگي به شكايات در سال 1390 استاندارد رسيدگي به شكايات مشتريان ISO10002 را از شركت IMQ دريافت نمود. و تاكنون كليه سيستمهاي مذكور در سازمان ابقاء شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *