ساپکو از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان

ساپکو از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان


با شرکت در نظر سنجی ما را در بهبود کیفیت یاری نمایید

ساپکو از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان ساپکو از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان شركت طراحي مهندسي و تامين قطعات ايران خودرو در سال 1372 با هدف تكميل حلقه ارتباطي طراحي – ... ادامه مطلب
5 1 5 1
0 / 5

Your page rank:

ساپکو از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان

شركت طراحي مهندسي و تامين قطعات ايران خودرو در سال 1372 با هدف تكميل حلقه ارتباطي طراحي – ساخت و مونتاژ خودرو در كشور تاسيس و از ابتداي سال 1373 فعاليت خود را با تعداد 65 پرسنل آغاز کرد. از آنجا كه رسالت اوليه ساپكو استفاده حداكثري از امكانات بالقوه صنايع داخلي در تامين قطعات مورد نياز خطوط توليد شركت ايران‌خودرو تعيين شده بود، ساپكو در زمينه شناسايي و ارزيابي توانايي‌هاي سازندگان در اقصي نقاط كشور اقدامات گسترده‌اي انجام داد. در اين ارتباط، ساپكو بطور مستمر اقدام به شناسايي و ارزيابي منابع مختلف ساخت قطعات مواد اوليه و … نمود.

به‌طوري‌كه هم‌اكنون می توان ادعا كرد كه تقريبا عمده منابع موجود در سطح كشور و برخي از منابع جهاني از طرق مختلف (آگهي ارتباط جمعي- نمايشگاه دائمي ساپكو – شركت در نمايشگاه‌هاي داخلي و خارجي و …) شناسايي و سپس ارزيابي شده‌اند و اطلاعات مربوطه تحت بانك‌هاي اطلاعاتي ويژه‌اي طبقه‌بندي و نگهداري مي‌شود.

شركت ساپكو جهت نيل به اهداف خودكفايي به فعاليت‌هاي فني و مهندسي توجه خاصي نمود و با ارائه خدمات فني‌مهندسي، مشاوره‌اي و كمك به بنيه مالي سازندگان نوپا براي ايجاد و ارتقاي توانمندي‌هاي بالقوه به انعقاد قراردادهاي ساخت و خريد با سازندگان قطعه اقدام نمود.

تاسيس : آذر ماه 1372

شروع فعاليت: ابتداي 1373

آخرين سرمايه ثبت شده: 1500 ميليارد ريال

مساحت: زمين 161 هزار متر مربع، زير بنا 44 هزار متر مربع

اشتغالزايي مستقيم و غير مستقيم: حدود 150 هزار نفر

رتبه چهارم بين 100 شركت برتر كشور ازلحاظ حجم فروش در سال 1388

تعداد شاغلين: 1553نفر ( 69 درصد داراي تحصيلات دانشگاهي در پايان سال 1389)

ساپکو از اصلی ترین مشتریان پارس نیکان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *